KONST / Litografier / Färglitografi 13491567
nr 1349 1567
Ulf Wahlberg
(f. 1938), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 98/390, daterad -86, stilleben. Motivet: 36x45 cm
Ulf Wahlberg, svensk målare och tecknare född i Stockholm 1938.
måndag 28 september 2020
kl 18:44:16
Ulf Wahlberg
Läs mer om Ulf Wahlberg